O nas

PIAST GROUP Sp. z o.o.
 

PIAST GROUP Sp. z o.o. od ponad 60 lat zajmuje się ochroną osób i mienia, wykonywaniem usług porządkowo–czystościowych, obsługą procesów produkcyjnych oraz wieloma innymi usługami, których oczekują od nas nasi Klienci.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu do realizowanych usług oraz chęci poszukiwania coraz korzystniejszych rozwiązań biznesowych jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z tej branży w Polsce.

Klientom dostarczamy usługę z najlepszą relacją ceny do jakości, dlatego współpraca z PIAST GROUP staje się efektywna, długotrwała i obustronnie korzystna.

Mamy świadomość tego, że firma usługowa to ludzie, którzy w niej pracują.

Prawie 5000 naszych pracowników ma możliwość i motywację do ciągłego rozwoju.

Realizując powyższe założenia stale rośnie liczba Klientów zadowolonych z naszej współpracy,  zwiększa się zakres terytorialny działalności PIAST GROUP i powiększa się liczba zatrudnionych pracowników.

 

PIAST GROUP Sp. z o.o. od ponad 60 lat zajmuje się ochroną osób i mienia, wykonywaniem usług porządkowo–czystościowych, obsługą procesów produkcyjnych oraz wieloma innymi usługami, których oczekują od nas nasi Klienci. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu do realizowanych usług oraz chęci poszukiwania co [ ... ]



•  posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w prowadzeniu usług,
•  zatrudniamy prawie 5000 osób,
•  jesteśmy firmą stabilną pod względem organizacyjnym i finansowym posiadającą długoletnie doświadczenie i tradycję,
•  PIAST GROUP posiada uprawnienia przysługujące Zakładom Pracy Chronionej, [ ... ]


siedziba główna:

59-220 Legnica

ul. Jaworzyńska 67

tel.: 76 856 57 58