Ochrona przemysł

W pakiecie naszych doświadczeń znajduje się również ochrona obiektów przemysłowych.

Struktura firmy oraz jej personel zapewnia profesjonalną znajomość tematu w zakresie funkcjonowania takich służb zarówno w firmach pracujących na potrzeby obronności kraju, jak i też innych zakładów przemysłowych.
Dla potrzeb Zleceniodawców możemy tworzyć dla obiektów profesjonalne plany ochrony.
W celu ścisłego nadzoru nad ruchem w zakładzie możemy przygotować instrukcje ruchu towarowo - osobowego.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa na terenie chronionych obiektów możemy zainstalować systemy telewizji przemysłowej, zapewniające stały nadzór na rozległym terenie i miejscach narażonych na wpływy czynników przemysłowych.
Stosowane kamery posiadają obudowy pozwalające na dyskretne umieszczenie oraz zapewniają odporność urządzeń na czynniki atmosferyczne oraz dewastację.

Elektroniczne rejestratory obchodów zapewniają rejestrację przebiegu służby i czas, w jakim ochrona dokonywała kontroli punktów newralgicznych. Urządzenia te pozwalają na komputerowy wydruk raportów przebiegu służby dla potrzeb kontroli i raportowania usług.

 

PIAST GROUP Sp. z o.o. od ponad 60 lat zajmuje się ochroną osób i mienia, wykonywaniem usług porządkowo–czystościowych, obsługą procesów produkcyjnych oraz wieloma innymi usługami, których oczekują od nas nasi Klienci. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu do realizowanych usług oraz chęci poszukiwania co [ ... ]•  posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w prowadzeniu usług,
•  zatrudniamy prawie 5000 osób,
•  jesteśmy firmą stabilną pod względem organizacyjnym i finansowym posiadającą długoletnie doświadczenie i tradycję,
•  PIAST GROUP posiada uprawnienia przysługujące Zakładom Pracy Chronionej, [ ... ]


siedziba główna:

59-220 Legnica

ul. Jaworzyńska 67

tel.: 76 856 57 58