Czyszczenie hydrodynamiczne (wysokociśnieniowe)

Przedstawiamy Państwu usługi czyszczenia wszelkich powierzchni technologicznych przy wykorzystaniu wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Czyszczenie hydrodynamiczne idealnie nadaje się do różnych obiektów przemysłowych (wieżyczki destylacji, zbiorników i pojemników, rurociągów). Przy wykorzystaniu narzędzi i systemu WOMA sposób czyszczenia nie wpływa na materiał i nie jest przedmiotem żadnych chemicznych lub przekształceń fizycznych. Ponadto, czyszczenie hydrodynamiczne nie wymaga dalszych operacji mechanicznych, takich jak np. szlifowanie, itp.

Te cechy sprawiają, że czyszczenie tego typu jest szczególnie odpowiednie i najkorzystniejsze w sektorach ropy naftowej i przemysłu chemicznego, gdzie działania są przeprowadzane w okolicach wysokiego ryzyka w obecności substancji łatwopalnych i wybuchowych, gdzie każde użycie ognia wymaga bardzo rygorystycznych i kosztownych środków bezpieczeństwa. Swoje zastosowanie znalazł też w sektorze przemysłu spożywczego, browarniczego, itp.

 

PIAST GROUP Sp. z o.o. od ponad 60 lat zajmuje się ochroną osób i mienia, wykonywaniem usług porządkowo–czystościowych, obsługą procesów produkcyjnych oraz wieloma innymi usługami, których oczekują od nas nasi Klienci. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu do realizowanych usług oraz chęci poszukiwania co [ ... ]•  posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w prowadzeniu usług,
•  zatrudniamy prawie 5000 osób,
•  jesteśmy firmą stabilną pod względem organizacyjnym i finansowym posiadającą długoletnie doświadczenie i tradycję,
•  PIAST GROUP posiada uprawnienia przysługujące Zakładom Pracy Chronionej, [ ... ]


siedziba główna:

59-220 Legnica

ul. Jaworzyńska 67

tel.: 76 856 57 58