Wysokościowe mycie okien (alpinistyka, puraqleen)

Od wielu lat czyszczenie fasad szklanych, okien oraz wystaw jest nie lada problemem dla wielu specjalistów zajmujących się utrzymaniem w czystości i administrowaniem obiektów handlowych, biurowych oraz wielu innych nowoczesnych budynków użyteczności publicznej i innych. Wykonujemy specjalistyczne usługi na wysokościach przy użyciu sprzętu i technik alpinistycznych, niezastąpionych przy wykonywaniu prac na wysokości i mających umożliwić bądź ułatwić wykonanie zadania. Nasi pracownicy posiadają wymagane uprawnienia oraz kwalifikacje.

Wykorzystujemy również system do mycia okien wodą zdemineralizowaną, bez konieczności stosowania technik alpinistycznych (Puraqleen).

Obecnie w nowoczesnym budownictwie stosuje się coraz częściej wielkopowierzchniowe elementy szklane. Niejednokrotnie całe ściany są zbudowane ze szkła. Utrzymanie ich w czystości jak i ich konserwacja może stanowić ogromny problem dla ich właścicieli. System PURAQLEEN® dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów takich jak włókna karbonowe i tytanowe oraz innowacyjnej technologii jest idealnym rozwiązaniem do czyszczenia fasad szklanych. Przedłużki na jakich mocujemy szczotki osiągnąć mogą wysokość nawet 20 metrów, są one lekkie i elastyczne.

 

PIAST GROUP Sp. z o.o. od ponad 60 lat zajmuje się ochroną osób i mienia, wykonywaniem usług porządkowo–czystościowych, obsługą procesów produkcyjnych oraz wieloma innymi usługami, których oczekują od nas nasi Klienci. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu do realizowanych usług oraz chęci poszukiwania co [ ... ]•  posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w prowadzeniu usług,
•  zatrudniamy prawie 5000 osób,
•  jesteśmy firmą stabilną pod względem organizacyjnym i finansowym posiadającą długoletnie doświadczenie i tradycję,
•  PIAST GROUP posiada uprawnienia przysługujące Zakładom Pracy Chronionej, [ ... ]


siedziba główna:

59-220 Legnica

ul. Jaworzyńska 67

tel.: 76 856 57 58