Zarządzanie techniczne nieruchomościami

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę w zakresie Zarządzania Technicznego Nieruchomościami takimi jak budynki, czy inne obiekty budowlane. 

Nasza oferta skierowana do Państwa, zawiera szereg gotowych, kompleksowych rozwiązań, których głęboko przemyślana konfiguracja pozwoli nam w ścisłej współpracy z Państwem przygotować szczegółową ofertę usług, zaspokajających Państwa wysokie wymagania w zakresie Zarządzania Technicznego Nieruchomościami.

Firma nasza bazuje na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu personelu, który z powodzeniem od wielu lat zarządza utrzymaniem technicznym, między innymi wielkopowierzchniowych i wielokondygnacyjnych centrów handlowych w całej Polsce.

Naszymi atutami są wiedza, profesjonalizm, oraz elastyczność. Pozwala nam to na praktyczne wykorzystanie know-how oraz ciągłe analizowanie Państwa potrzeb, tak aby na bieżąco proponować najodpowiedniejsze warianty poszczególnych aspektów Zarządzania Technicznego Nieruchomości.

W każdej dziedzinie związanej z zarządzaniem nieruchomością proponujemy procesy operacyjne złożone z odrębnych dopasowanych do siebie modułów, zarówno w zakresie usług kompleksowych, jak i w zakresie personelu.

Jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usług dzięki wypracowanemu własnemu potencjałowi, ale także poprzez umiejętną integrację podmiotów współpracujących. Pozwala nam o właściwie ukierunkować i połączyć wiedzę i doświadczenie zarówno naszego personelu, jak i podmiotów o bardzo wąskiej specjalizacji, współpracujących z naszą firmą na płaszczyźnie oferowanych Państwu usług.

Oferowane przez nas usługi kompleksowego zarządzania technicznego nieruchomościami mają zastosowanie w funkcjonujących obiektach budowlanych jak i w obiektach będących w trakcie budowy. Polega to na przygotowaniu obiektu budowlanego do funkcjonowania jeszcze na etapie budowy, zanim obiekt zostanie oddany do użytku. Potrafimy dokonać pełnej analizy z zaplanowaniem okresu „rozruchu budynku" tak aby w jak najkrótszym czasie od oddania budynku do użytkowania, minimalizować koszty jakie Właściciel lub Zarządca obiektu budowlanego ponosi w związku z jego eksploatacją.


 

PIAST GROUP Sp. z o.o. od ponad 60 lat zajmuje się ochroną osób i mienia, wykonywaniem usług porządkowo–czystościowych, obsługą procesów produkcyjnych oraz wieloma innymi usługami, których oczekują od nas nasi Klienci. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu do realizowanych usług oraz chęci poszukiwania co [ ... ]•  posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w prowadzeniu usług,
•  zatrudniamy prawie 5000 osób,
•  jesteśmy firmą stabilną pod względem organizacyjnym i finansowym posiadającą długoletnie doświadczenie i tradycję,
•  PIAST GROUP posiada uprawnienia przysługujące Zakładom Pracy Chronionej, [ ... ]


siedziba główna:

59-220 Legnica

ul. Jaworzyńska 67

tel.: 76 856 57 58